CG Live

Vaš pogled na grad

Isključenja struje

Zbog planiranih radova na mreži, u petak 19. februara, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica          

-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: Liješta, Medun, Dučići, Koći, Radan, Rašovići, Ledine, Lopari, Rozdec, Rudine, Nikmaraš, Stjepovo, Benkaj, Poprat, karaula Poprat i  repetitor Zatrijebač

-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Beri, Gornji Kokoti, dio Farmaka, Šteke, Vuksanlekići, Sukuruć, Kodrabudan, Dreševići, Podhum

-u terminu od 9:00 do 12:00 sati: Vodovod Stari Aerodrom

Danilovgrad

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Kosić

Cetinje 

-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Lipovik, Čukovići , Dujeva,  Zajčina, Mihailovići, Poseljani i Zaštek

-u terminu od 9:00 do 18:00 sati: Donji Kraj, Lješev Stup, Prediš, Pejovići, Proseni Do, Lipa, Dugi Do,  Ržani Do, Grab, Zaljut, Bata, Jasen, Musta Rupa, Izvori, Tisovac i Kobilji Do

-u terminu od 12:00 do 14:00 sati:  Donje Polje, Gruda, Podgranicom, dio  ulica: Njegoševe, Bajove, Dečanske, Zmajeve, Petra Lubarde, Vuka Mićunovića, Vojvode Batrića, V proleterske, Balšića Pazar, ustanove i preduzeća: Rezidencija Predsjednika države, Ministarstvo kulture, Štamparija, Policija, hotel Grand, Univerzitetski centar, Cetinjski manastir; prigradska mjesta: Crna greda, Obzovica, Vrela, Ugnji, Očinići, Gluhi Do i  Prekornica

Nikšić   

-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Balosave, Štrpca, Dubravča do, Dolovi Velimlje, Tupan, Klenak, Marina Glavica, Velimlje, Prigradina, Bijelovići, Podljut, Renovac, Macavare, Miljanići, Čista Vlaka, Prijeka Ljut, Dubočke, Cerovačka Glavica, Krtine, Garevac, Crni Kuk, Zanuglina, Somina, Donji Klenak

-u terminu od 9:00 do 11:00 sati: Mokra Njiva, Zavrh, Brezovik, Gornje Polje, Brod, Mali Brezovik, Rastovac, Vir, Šume, Prisoja, Vrzipov Do, Presjeka, Čeline, Srijede, Miločani, Zavraca, Sjenokosi, Mljekara Nika

-u terminu od 9:00 do 11:00 sati: Mokra Njiva, Dragova Luka (ul.Tovićka)

-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Dragovoljići

Bar        

-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Krnjice

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Sustaš

-u terminu od 9:00 do 13:00 sati:  Zupci, Tuđemili, Maksim, Podsustaš, Rusko naselje Sinegorje, Sutorman, Vučkovići, Boškovići i Ribnjak.

-u terminu od 10:45 do 12:45 sati: Topolica, Šušanj i dio Makedonskog naselja, Luka Bar, Hipermarketi Voli i Laković ,   (naizmjenična isključenja po izvodima u trajanju do 60 minuta)

Ulcinj

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Donji Rastiš, Gornji Rastiš, Curanovići, Zoganje, Darza, Sveti Đorđe, Sutjel, Donja Briska Gora, Gornja Briska Gora, Brdela, dio naselja Donji Štoj (Beogradsko naselje)

Kotor    

-u terminu od 9:00 do 12:00 sati: Dobrota-donji put od Zrenjaninskog prema Kotoru

-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Dub

-u terminu od 9:00 do 11:00 sati: Orahovac-područje prema Perastu

Tivat     

-u terminu od 8:00 do 11:00 sati: Marići, Kava

-u terminu od 11:00 do 15:00 sati: Krašići

Kolašin 

-u terminu od 7:30 do 8:30 i od 17:00 do 18:00 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta

-u terminu od 7:30 do 18:00 sati:  Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev Lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta

-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: Trebaljevo, Duboko

Bijelo Polje        

-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Mijatovo Kolo, Gilinoge, Pali, Jabučina, Gevčina, Okladi

-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Lipnica, Cerovo, Gevčina-Tusto, Slijepač Most – Bojišta, Nikoljac – Labus

Mojkovac          

-u terminu od 10:00 do 15:00 sati: Gornja Polja

Andrijevica        

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: dio sela Sla Gračanica , Bojovići,Božici,Poda,Kuti,Cecuni,Jošanica,Dulipolje,Konjusi,MHE Bradavac, Gračanica,Gornje Luge, Ulotina i Zorići I dio sela Seoce

Rožaje  

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati:  dio sela sla Bać, dio sela Besnik

-u terminu od 11:00 do 12:30 sati: TS EURO_ASVALT

 Plav     

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: dio sela : Budojevice,Hakanja i Vojnog Sela

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: dio sela Pepiće

Pljevlja

-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Jakupov Grob

 Žabljak

-u terminu od 12:00 do 14:00 sati:Tmajevci, Meždo, Hotel Polar Star, Tepačko Polje, servis Stijepović, engleske vikendice, Borje, Ninkovići, Šumanovac, Objekat Vojske na Štuocu, Reciklažni Centar, Kovačka Dolina, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, Štuoc Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora, Tepca, Ruske vikendice u Motičkom Gaju, Milović, Razvršje, Leković, Usijek, Kovačević, Bojbaša, Motički Gaj, Stijepović CHF, restoran Izvor, Virak, Smrčevo Brdo, Pošćenski Kraj, Pašina Voda, Kovčica, Vukodo, Kujundžić, Provalija, Ekonomija, Bolnica, hotel Planinka, hotel Žabljak, ul.Narodnih heroja, Jakova Ostojića, Vojvode Mišića, dio trga Durmitorskih ratnika, Junča Do, Restoran Javorovača, zgrada sindikata, policije, naselje Klaonica, dio Mojkovačke ul., Arsenija Gagovića, Novice Cerovića, Staro pazarište, supermarket Aroma, zgrade Mugoša, stambena zgrada Razvršje, profesorska i sindikalna zgrada, Savin Kuk. Dio ul.Narodnih Heroja, Upravna zgrada Šik, Pejov Do, Sportski Centar, Buljov Pod i dio ul. Njegoševe, pumpe na Crnom Jezeru, hotel Durmitor, Titova vila, zgrada Nacionalnog parka, ul.Jovana Cvijića, Vilotija Blečića, jedna kuća u Petrovoj strani, hotel Jezera, Ivan Do, restoran na Crnom jezeru, ul.Gavrila i Jovana Šibalije, odmaralište Jelika , naselje Pećića Ograde, ul. Njegoševa, Žrtava fašizma, Borislava Pekića, Baja Pivljanina, restoran Oro, Zlatni Papagaj, Robna kuća, supermarket Voli, hipotekarna banka, Ul.Vučedolska, Sinjajevinska, Drobnjačka, jezero-Šaranskog bataljona,